O nas

Mamy ogromny zaszczyt powitać Państwa na stronie restauracji „China Town”, która mieści się w samym centrum Olsztyna. W naszym menu znajdziecie cały wachlarz oryginalnych, znakomitych smaków kuchni chińskiej, słynącej ze świeżych składników i kompozycji aromatycznych ziół. Kuchnia chińska jest wśród kuchni azjatyckich najbardziej różnorodna. Składająca się między innymi z kuchni syczuańskiej, szanghajskiej, kantońskiej i pekińskiej.

Potrawy chińskie polecane są jako jedne z najzdrowszych na świecie. Harmonia, zdrowie, i spokój ducha to jedne z nadrzędnych cech kultury i kuchni Chin. Nasi doświadczeni kucharze dbają o tradycyjny smak każdej serwowanej potrawy. W bogatym menu znajdują się rozmaite specjały. Wegetarianie także znajdą co dla siebie.

Zapraszamy wszystkich w podróż do świata orientalnych smaków i kulinarnych doznań. Naszą restauracje charakteryzuje niezapomniany smak naszych potraw, niepowtarzalny klimat restauracji, zawsze świeże składniki, wieloletnie doświadczenie, pasja do gotowania i bogata karta dań.

Restauracja China Town oferuje realizację zamówień telefonicznych na terenie Olsztyna. Każde danie dojeżdża do klienta świeże i gorące.

Serdecznie zapraszamy

 OLSZTYN

ul. Dąbrowszczaków 17

Oferujemy również dania na wynos
z dowozem do domu.
Prosimy zatelefonować pod numer:

89 535 91 30

od poniedziałku do piątku
w godz. 10.00 – 21.00

w soboty i niedziele
w godz. 12.00 – 21.00

Smok chińskiej restauracji Facebook
Copyright (C) www.chinska.olsztyn.pl Realizacja: Estymo